Середа, 07.12.2022, 15:50
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • СТІКЕРА, НАЛІПКИ, НАКЛЕЙКИ. ДРУК НАКЛЕЙОК, СТІКЕРІВ, НАЛІПОК У КИЄВІ

  Друк наклейок (стікерів) в Києві

  Друкарня пропонує друк стікерів, наклейок, етикеток. Друк на самоклеючій папері. Офсетний друк наклейок. Цифровий друк стікерів.

   

  Наклейки (стікери) - це різновид поліграфічної продукції, яка випускається на самоклеючій основі. Наклейка складається з двох частин - верхня частина являє собою папір або плівку з клейкою основою, на яку наносяться всі елементи друку, нижня - спеціальний папір, що оберігає клеющую основу від прилипання до інших поверхонь. Зазвичай наклейки наносять на скло, дерево, пластик, папір, упаковку та інші поверхні для маркування продукції, відображення реклами або іншої інформації. Також бувають наклейки-покажчики, наклейки-листівки, знаки на авто.

  Наклейки мають незаперечні переваги перед іншою рекламно-інформаційною продукцією. По-перше, термін використання наклейки як рекламного носія є набагато триваліше терміну використання листівки. По-друге, наклейки можуть стати деталлю оформлення інтер'єру.

  Основним якістю наклейок є висока стійкість до зовнішніх впливів, тому що вони можуть бути розміщені на вулиці, швидко зношуватися і вигоряти на сонці. Тому вони виготовляються тільки на високоякісних матеріалах, а також додатково можуть ламінувати. У нас Ви можете замовити наклейки будь-якої форми і будь-якого формату. Для малих тиражів краще використовувати цифровий друк, для великих тиражів - офсетний, виготовлення наклейок великого формату (більше А3 297х420 мм) виконується на широкоформатних принтерах.