Середа, 07.12.2022, 15:31
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • КАЛЕНДАРІ. КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ. НАСТІННІ ТА КИШЕНЬКОВІ КАЛЕНДАРІ. ДРУК КАЛЕНДАРІВ.ДРУК

  ДРУК КАЛЕНДАРІВ. КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ. НАСТІННІ КАЛЕНДАРІ. КИШЕНЬКОВІ КАЛЕНДАРІ. НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ БУДИНОЧКИ.


   
   

  Календарі 2018. Друк календарів, квартальні календарі.
  квартальні календарі настінні календарі настільні календарі кишенькові календарі
  Таке просте і звичне слово, як календар, не так давно увійшло в наш побут, по - порівняно наприклад, з годинником. Але значення календаря в нашому житті практично таке ж, як годин. Уявити собі людину, яка не користується календарем важко, хіба якогось відлюдника, тобто людини, яка випала з реального життя.

  Сучасна людина, що живе тут і зараз, без календаря обходиться не може. І звичайно, наша друкарня і  календарі, що Ми робимо удосконалюються рік від року. Зростає попит і вимоги до календарів,відразу ж ці вимоги задовольняються. В області виготовлення календарів відбулася своєрідна революція.

  Могли б ми собі уявити, що можемо мати календар з нашим зображенням, років, так, сім назад? А сьогодні, будь ласка, хоч себе замовляйте на календар, хоч свою улюблену кішку.

  Але не тільки, зображення на календарях видозмінилися за останні роки, розширили свої рамки. Великі зміни відбулися з календарями з точки зору їх практичного застосування. Ви напевно, часто читаєте про рекламному застосуванні календарів. Дійсно, цю функцію календарі виконують на п'ять. Друк календарів рекламної спрямованості - це вже ціла індустрія, сегмент ринку, зі своїми законами.

  Але не варто забувати про зручність користування календарем. Щоб поліпшити цю зручність, виробники придумали різні види календарів: настінні календарі, настільні календарі, календарі квартальні, календарі плакати, календарі перекидні, кишенькові календарі, календарі закладки. Відповідно в кожній групі таких календарів існують свої вдосконалення, які ще більше вносять зручностей в їх використання.

  квартальні календарі настінні календарі настільні календарі кишенькові календарі

   

  КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ  Квартальні календарі сьогодні найбільш популярний вид календарів, який виготовляє наша друкарня. Популярність квартальних календарів пояснюється декількома причинами. Основна з них, - це зручність користування. Перед нами завжди три необхідних нам місяці: поточний, попередній і наступний. Таким чином, ми завжди можемо підводити підсумки попереднього, будувати плани на майбутнє, знати про сьогодення. Чи не правда, є в цьому щось філософське?

  Інша, не менш важлива причина популярності квартальних календарів - багато поля для реклами. Про те, наскільки ефективна реклама, розміщена на календарях, каже, наприклад, той факт, що замовлення на календарі 2018 року, з рекламою компаній уже навесні перевищили замовлення попереднього року. Календарі 2018року, ще задовго до настання його, вже входять в рекламний бюджет компаній. І місце в цьому квартальних календарів одне з перших.

  Квартальні календарі можуть бути як настінними, так і настільними. У настільних квартальних календарів формат, як правило, набагато менше. Але їх різноманітність не менш велика, ніж настінних.

  Виготовлення квартальних календарів відбувається за трьома основними напрямками: кількість пружин (зазвичай одна або три), формат (постера, підкладки, календарного блоку), наявністю рекламних полів (від одного до трьох). Від цих критеріїв і залежить ціна за виготовлення календарів.

  Друк квартальних календарів здійснюється на різних видах паперу, з різним числом кольорів, ламінування використовується, як правило, на постері. Але немає межі досконалості. Ви можете замовити такий квартальний календар, який Вам тільки заманеться.

   

  НАСТІННІ КАЛЕНДАРІ


  Настінні календарі давно увійшли в наш побут. У кожному будинку, в кожному офісі, на кожному підприємстві обов'язково присутні настінні календарі. Такі календарі починають продавати ще задовго до настання року. Наприклад, календарі на 2018рік почали замовляти, ще з весни 2017-го. Це пов'язано з тим, що чим раніше ти подбаєш про свій настінний календар, тим більше у тебе буде вибір.

  А вибирати нам настінний календар потрібно з двох великих видів: календар плакат і перекидний настінний календар. Календар -плакат не дивлячись на начебто невеликий простір для фантазії, може бути вельми екстравагантним. Настінні календарі-плакати бувають різних розмірів, самі типові А1, А2, А3. В основному друкують повно-кольорові календарі. Для запобігання вицвітання, а так само для кращого збереження протягом року, календарі-плакати або ламінують, або покривають спеціальним лаком.

  Інша категорія настінних календарів - це перекидні календарі. Велику групу тут займають квартальні календарі. Звичайні настінні перекидні календарі, так само як і календарі - плакати, можуть бути різних розмірів. Так що вибір дуже великий. Складаються такі настінні календарі з 14 аркушів, 12 з яких відведені місяцям, а два обкладинці.

   

  НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ


  Вам потрібен настільний календар? Що ж, такий календар необхідний кожній діловій людині. Уявіть собі, що він цілий рік, день у день буде у Вас на очах. А це значить, що він повинен бути не тільки зручним, але і радувати Ваші очі.

  В принципі, настільних календарів дві великі групи - календарі-будиночки та перекидні настільні календарі. І ті, і інші розташовуються на Вашому столі стоячи, а не лежачи. Це означає, що для виготовлення таких календарів використовується багато геометричних фігур, так як вони не обмежуються однією горизонтальною площиною. Тому, для початку виберіть: перекидний або НЕ перекидний календар, а потім приємну для Вас форму.

  Далі, якщо Ви вибрали перекидний настільний календар, зверніть увагу на спосіб кріплення листів. Він може бути як вертикальний, так і горизонтальний. А далі Ваш вибір буде пов'язаний з розміром (поширені розміри А6, А5, 1 \ 3А4), рівнем друку календаря, наявністю рекламних полів, якістю підставки, і іншими атрибутами, пов'язаними з виготовленням настільного календаря. Головне пам'ятайте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він повинен бути не тільки зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.


  КИШЕНЬКОВІ КАЛЕНДАРИКИ

   
  Хто з нас в дитинстві не збирав календарики? Тільки ті, хто збирав марки. Але, якщо серйозно говорити про кишенькові календарі, то, як з'ясувалося, вони не так різноманітні.

  Наприклад, за формою. Вони всі прямокутної форми, з чітко заданими розмірами 7х10 см. Кути можуть бути заокругленими, а можуть бути прямими. Ось і все, що вигадано з формою кишенькового календаря. Але ж на те він і кишеньковий.

  Зате в зручності, рекламному ефекті, барвистості він не поступається всім іншим календарям. Кишеньковий календар завжди доречний сувенір, якщо на ньому правильно підібране зображення.

  Як правило, кишенькові календарі ламінують або покривають спеціальним лаком. Це пов'язано зі специфікою календаря. Адже саме його назва передбачає, що його часто беруть в руки, кладуть в кишеню, записну книжку, використовують для закладок. Загалом, кишеньковий календар часто піддається механічному впливу, а зберегти його необхідно протягом усього року.

  Календарі кишенькові дуже часто використовуються в рекламних цілях. Це дешевий і надійний спосіб реклами. Часто на виставках і презентаціях компанії виготовляють яскраві і барвисті кишенькові календарі із зображенням  логотипу та зазначенням своїх координат. Уявіть собі, що у потенційного клієнта завжди перед очима Ваш телефон - дуже ефективно.