Середа, 07.12.2022, 16:57
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • ДРУК БУКЛЕТІВ, ЄВРОБУКЛЕТІВ, ДИЗАЙН БУКЛЕТІВ В КИЄВІ.

  ДРУК БУКЛЕТІВ У КИЄВІ.


  Друкарня пропонує друк і виготовлення буклетів, Євробуклетів.

  У нашій друкарні ви можете замовити друк стандартних буклетів: А-5 (А-4 один фальц), А-6 (А-5 один фальц), А-4 (А-3 один фальц), А-3 (А-2 один фальц), Євробуклет 210мм на 100мм (А-4 два фальца).

  Також можемо друкувати і виготовлення буклетів нестандартних розмірів. Наприклад: А-готовий 4, а в розвороті 630мм на 297мм з двома фальцами.

  Друкуємо буклети, Євробуклет як офсетним друком (великі тиражі), так і цифровим друком від одного примірника.

   


  Як донести до потенційних клієнтів максиму інформацію про свою компанію і пропоновані товари або послуги? Можна замовити велику публікацію в газеті. Однак це коштує дорого і має разовий ефект. А потрібно щось таке, що б викликало інтерес у людей, і в той же час не сильно обтяжувала їх. Листівки та флаєри в даному випадку мало підходять.
  Але є й інший вихід - друк буклетів. Буклети бувають різних форматів, у вигляді книжки. Завдяки цьому буклети приймають дуже компактний вид. А значить клієнт може взяти його, покласти в кишеню, сумочку або портфель.
  Титульна сторінка буклетів робиться яскравою, щоб привернути увагу людини. А ось вже внутрішній блок служить місцем для розміщення інформації. При цьому тут потрібно не перевантажувати буклет інформацією, щоб його легко було читати. Бажано додавати кілька кольорових картинок. А на зворотному боці можна розмістити реквізити та адресу вашої компанії.
  Буклет не дивлячись на свої компактні розміри може містити дуже багато інформації. А при правильному оформленні він викличе непідробний інтерес у людей.
  Так що не варто скидати з рахунків цей вид реклами. На друк буклетів вартість досить низька. Так що той ефект, який дає друк і виготовлення буклетів в результаті окупить всі витрати.