Середа, 07.12.2022, 15:22
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • БЛОКНОТИ. ДРУК БЛОКНОТІВ. БЛОКНОТИ НА ПРУЖИНІ. БРЕНДОВАНІ БЛОКНОТИ.

  ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ БРЕНДОВАНИХ БЛОКНОТІВ

  У будь-якому офісі щодня використовують для записів блокноти різних параметрів матеріалу і форматів. .. Друк блокнотів в рекламних і іміджевих цілях виготовляють наступними параметрами матеріалів, обкладинка / підкладка крейдований папір або картон щільністю від 200 гр / м2 до 350 гр / м2, на внутрішній блок використовується найчастіше офсетний папір, зручна для письма (щільністю 65 - 100 гр. / м2).

  Надрукувати іміджеві блокноти з логотипом на нашій друкарні в Києві можна на сучасному обладнанні офсетним і цифровим способом.

  Наші виробничі потужності прив'язані до міста Київ. Надаємо доставку продукції по всій Україні (перевізниками).

  Друк блокнотів цифровим способом дозволяє виготовити тираж від 10 до 100 блокнотів. Блокноти з ламінуванням і покриттям вибірковим УФ-лаком завжди мають яскравий і привабливий вигляд, що справить гарне враження про Вас на зустрічі або в щоденній роботі з клієнтами. Оперативний друк блокнотів цифровим способом з тисненням логотипу дозволяє виготовити блокноти А6 до А3 також якісний друк блокнотів дає індивідуальний і неповторний вигляд продукції, що підкреслить Ваш імідж.

  Надрукувати блокноти офсетним способом в Києві - наша друкарня може виготовити блокноти А6, А5, А4 і А3 формату, надрукувати тираж блокнотів офсетним способом, наша друкарня виробляє від 100 до 10000 блокнотів і більш. Офсетний друк блокнотів дозволяє виготовити продукцію з ламінуванням матової або глянсової обкладинки / підкладки, доповнення вибіркового УФ-лаку, блокноти з тисненням логотипу.

  Оперативне виготовлення блокнотів офсетним і цифровим способом друку забезпечується багаторічним досвідом наших співробітників на всіх етапах виробництва. Дизайн блокнота проводиться нашими дизайнерами швидко і якісно, ​​вам необхідно надати логотип та контактну інформацію, також фотографії для формування фону блоку або обкладинки / підкладки. Якісна оперативний друк блокнотів досягається нашим професійним підходом і Вашим бажанням співпрацювати з нашою друкарнею в Києві.