Середа, 07.12.2022, 15:14
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • БЛАНКИ. ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ БЛАНКІВ. ФІРМОВІ БЛАНКИ. БЛАНКИ З ЛОГОТИПОМ.

  БЛАНКИ. БРЕНДОВАНІ БЛАНКИ. ФІРМОВІ БЛАНКИ. БЛАНКИ З ЛОГОТИПОМ.

  ДРУК БЛАНКІВ.

  Бланки - поліграфічна продукція, без якої жодна компанія малого, середнього і великого бізнесу не може вести ділову активність, внутрішній і зовнішній обіг документів. Бланк, як і візитна картка, справляє перше враження про діяльність компанії, також бланки з якісним логотипом і дизайнерської задумкою завжди дають позитивний результат в проведенні переговорів і укладанні важливих договорів.

  Дизайн фірмових і іміджевих бланків здійснюється спочатку наданим логотипом, адресною і контактною інформацією. Наша компанія також надає розробку логотипу для виготовлення макета бланків. Оперативно надрукувати іміджеві, фірмові і рекламні бланки можна наступними видами друку

  Офсетний друк бланків, застосовується для виготовлення бланків від 1000 шт. і більше. Надрукувати фірмовий бланк можна на офсетному папері щільністю від 70 гр \ м2 до 200 гр \ м2. Іміджеві бланки друкувати більшість клієнтів воліє на дизайнерському папері різної структури і щільності, яка використовується для офсетного друку.

  Цифровий друк фірмових і іміджевих бланків використовується для виробництва для кількості від 10 шт. і більше, можна таким способом надрукувати фірмові бланки як на офсетному папері, так і здійснити друк іміджевих бланків на дизайнерському папері будь-якої щільності, але певної структури для цифрового друку.

  Трафаретний друк бланків дає можливість виготовити фірмові, іміджеві бланки на дизайнерському папері будь-якої структури і щільності. Надрукувати бланки з логотипом Вашої компанії ми пропонуємо з доповненням елементами тиснення золотою, срібною або інший фольгою, за обраною каталогу на Ваш смак. Друк бланків з тисненням можна виготовити з індивідуальною нумерацією або персоналізацією.

  Оперативний друк бланків з персоналізацією будь-яких тиражів забезпечить для Вас наш сучасне обладнання і професіоналізм наших співробітників. Наша друкарня в Києві завжди вчасно і згідно терміну зможе надрукувати фірмові і іміджеві бланки